Přítomní: 0 čtenářů 0 mobilní

Najdi akci

Kalendář akcí

Chvalský zámek

Chvalský zámek
otevřeno denně 9.00–18.00
číst více

VÝSTAVY PRO VŠECHNY
28. 05. – 21. 08. | 09.00–18.00 | Příští stanice: Chvalský zámek – výstava plná kol a koleček představí nejrůznější typy dopravních hraček poháněných hodinovým strojkem na klíček, pružinovým strojkem, elektromotorem či parním strojem. Nejstarší vystavené hračky pocházejí z období Rakousko-Uherska a první republiky, mladší exponáty z 50. až 80. let 20. století. Děti se mohou těšit na koňské povozy, mechanická autíčka, letadla, lodě, tramvaje, autobusy, železniční hračky i vojenskou techniku. V sortimentu dopravních hraček nechybí ani tanky, ponorky nebo závodní bugatti. Velkou dopravní atrakcí budou jízdy historických vláčků na elektrifikovaném modelu kolejiště jezdící přesně podle jízdního řádu. Na nejmenší návštěvníky čeká také dílnička s kovovou stavebnicí Merkur, zábavné hry s dopravní tematikou, šlapací autíčka i koloběžky a dětská dopravní kancelář. Více informací zde.

AKCE PRO VŠECHNY

13. 07. | 19.00–21.00 | Dvořákův festival na Chvalském zámku – Česká smyčcová rockharmonie zahraje na zámeckém nádvoří. I letos je Chvalský zámek součástí festivalového programu 66. ročníku Dvořákova festivalu, který proběhne v 6 českých krajích. Hudebníci sdružení v kvintetu nazvaném Česká smyčcová rockharmonie zahrají skladby nejznámějších rockových kapel v neotřelých aranžích – to vše na půvabném zámeckém nádvoří se skvělým francouzským vínem společnosti Bestdrink a s delikatesami bistra Daneva. Více informací zde.

31. 07. | 10.00–20.00 | Letní Počernický Street Food Festival – v neděli 31. července zveme všechny příznivce dobrého jídla do venkovního areálu Chvalské tvrze na letní Počernický Street Food Festival. Přijďte ochutnat moderní i tradiční gastronomii a zažít, co je to street food. Těšit se můžete na mix chutí světových kuchyní ale i té české, food trucky. K dobrému jídlu patří samozřejmě i skvělé víno či pivo z malých pivovarů. K sladkému zase jen ta nejlepší výběrová káva. Vstup na akci zdarma. Bližší informace naleznete zde.

Doporučujeme

Loading...