Najdi akci

Kalendář akcí

PVA EXPO PRAHA

PVA EXPO PRAHA

FOR DECOR & HOME 2022
13. kontraktační veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží 8. 9. — 10. 9. 2022 10:00 - 18:00 h

https://fordecor.cz/
Jediný specializovaný odborný veletrh v ČR zaměřený primárně na kontraktační jednání s tuzemskými vystavovateli, výrobci a obchodníky v oboru dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží.
Působivá atmosféra Vánoc a tradiční významní vystavovatelé Vás přivítají ve výstavní hale 3. Naopak hala 4 bude patřit atraktivním expozicím s moderními dekoracemi, kuchyňskými doplňky a dárkovým sortimentem. Centrem akce bude Vstupní hala III, kde naleznete výstavu VÁNOČNÍ TRENDY 2022.

Čeká na Vás inspirace, jak zkrášlit své domovy nebo jak pořídit ten nejoriginálnější dárek. U některých stánků lze drobné radosti i dekorace přímo zakoupit. vstupenky-pva.cz

FOR ARCH 2022
33. stavební veletrh forarch.cz
Stavební veletrh FOR ARCH letos proběhne ve dnech 20. až 24. září 10:00 - 17:00 v PVA EXPO PRAHA.
Stovky vystavovatelů napříč obory, tisíce spokojených návštěvníků, desítky novinek a nespočet přátelských i odborných setkání. To je mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH.
Již 33. ročník se bude věnovat několika oblastem stavebnictví. Nebudou chybět vystavovatelé ze sekcí stavebních prvků a materiálů, vytápění a větrání, dřevostaveb nebo oboru bazény a sauny & spa, technologií zimních zahrad a další.

vstupenky-pva.cz

FOR INTERIOR 2022

17. VELETRH NÁBYTKU, INTERIÉRŮ A BYTOVÉHO DESIGNU https://forinterior.cz/
20. 9. — 24. 9. 2022
ÚT - PÁ: 10.00 - 18.00, SO: 10.00 - 17.00
Podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR bude přehlídkou novinek a trendů z oboru. Ve dnech 20. až 24. září se v PVA EXPO PRAHA sejdou tuzemské i zahraniční značky, představí se novinky i kvalitní řemeslo a profesionálové z oboru uvedou atraktivní doprovodný program plný workshopů, přednášek i komentovaných prohlídek. Co patří do domovů v Česku i v zahraničí, to uvidí návštěvníci již v září v Letňanech.
Veletrh FOR INTERIOR je tradiční, nejvýznamnější oborovou událostí, na níž se scházejí výrobci, dodavatelé a značky nábytkářského oboru a bytového designu.
Kromě novinek na expozicích vystavovatelů uvidí návštěvníci ve dvou halách letňanského výstaviště i nepřeberné množství osvědčených modelů všech druhů nábytku a tipů na zvelebení domova. Vybírat bude možné v sekcích sedacích souprav, postelí, matrací, kuchyní, svítidel, bytového textilu a doplňků, ale i z oblasti interiérového designu.

Pestrá nabídka výrobců, stylů nábytku a doplňků
vstupenky-pva.cz

FOR GASTRO & HOTEL
12. mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie https://for-gastro.cz
29. 9. — 1. 10. 2022 10:00 - 18:00 h

Oblast pohostinství v Česku prošla kvůli pandemické situaci jedním z nejtěžších období a s tím i nevyhnutelnými změnami. Překonat tuto dobu pomohl také veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL, který tradičně přispívá k rychlejší stabilizaci podnikání v oboru a podporuje novinky napříč odvětvími. Letos na podzim ve dnech 29. září až 1. října v PVA EXPO PRAHA proběhne již podvanácté.
Veletrh FOR GASTRO & HOTEL napomáhá kontraktům, propojuje nabídku i poptávku na českém trhu a poskytuje prostor nejlepším technologiím, potravinám a novinkám v oboru.
Dvanáctý ročník, který se bude konat opět na letňanském výstavišti, potrvá tři dny, z nichž první dva budou věnovány především odborníkům a jejich kontraktům. V rámci veletrhu proběhnou také kuchařské prezentace za podpory partnerů veletrhu a oborových firem.

https://vstupenky-pva.cz

FOR BEAUTY
Veletrh kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a péče o nohy https://veletrhkosmetiky.cz

Veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na kosmetiku, kadeřnictví, nehtový design a nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, péči o vlasy, vybavení salonů a SPA center, na přístroje pro pleť a tělo, zaměřuje se na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku, modelaci postavy, wellness, relaxaci, ale také na zdravý životní styl.
Součástí podzimního veletrhu budou také profesionální soutěže, a to finále mistrovství ČR v líčení MAKE-UP Mistrovství ČR, mezinárodní holičskou soutěž ČR v barberingu Barber Battle, Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech, celosvětové mistrovství v nail designu NailPro Czechia a Mistrovství ČR v prodlužování řas a lash liftingu LASH QUEEN.
FOR BEAUTY je dlouholetý profesionální veletrh s vysoce kvalitní reklamní kampaní a velmi vysokou návštěvností. Je vhodný pro profesionály i laickou veřejnost.
vstupenky-pva.cz
7. 10. — 8. 10. 2022
10:00 - 18:00

07
říjen
10:00
Doporučujeme

Loading...