Přítomní: 0 čtenářů 0 mobilní

Najdi akci

Kalendář akcí

Chvalský zámek

Chvalský zámek
otevřeno denně 9.00–18.00
číst více

VÝSTAVY PRO VŠECHNY
22. 01. – 15. 05. | 09.00–18.00 | Myši patří do nebe a také na Chvalský zámek – výpravnou výstavu kulis, scenérií, rekvizit i půvabných loutek z animovaného filmu Myši patří do nebe si rozhodně nemůžete nechat ujít! Na výstavě nabídneme návštěvníkům jedinečnou příležitost si dopodrobna jednotlivé scény i objemné dekorace prohlédnout. A nejenom to! Nejmenší děti si výstavu mohou užít i dobrodružně díky zábavné mapce, která jim poslouží jako interaktivní průvodce filmovým zákulisím i příběhem. Starším dětem i dospělým doporučujeme ke zhlédnutí také film o filmu v zámeckém minikině a o další zážitky s výstavou se postará například i stylový fotokoutek ve středověkém sklepení. Více o výstavě zde.

AKCE PRO VŠECHNY

30. 04. | 14.00–22.00 | Čarodějnice na Chvalské tvrzi 2022: Buty, Rockset Tribute band i prvotřídní Bombarďák pro děti – společně s MČ Praha 20 připravujeme na sobotu 30. dubna nabitý program pro děti i dospělé. V odpolední nabídce od 14.00 uvidíte dětská hudební, taneční i sportovní vystoupení. Zdarma bude otevřen salon pro děti s malováním na obličej, hair-stylingem a líčením pro maminky. Nebudou chybět středověké hry spolku Molechet, kouzlení s kouzelníkem i pouťové atrakce.

13. 05. |19.30–20.50 | Barbora Poláková – sympatická hravost i umění překvapovat přinášejí oblíbené zpěvačce a herečce Barboře Polákové přízeň fanoušků i odborné kritiky. Poláková složila většinu svých textů i hudby a je autorkou velké části námětů videoklipů k písním. Jeden z nich, klip ke skladbě “2-8-5”, ocenila porota Music Ally Sendbox v Londýně jako “Best use of live streaming”. Ve spojení s doprovodnou kapelou složenou z výborných muzikantů v čele s kapelníkem a spoluautorem řady písní Davidem Hlaváčem se můžeme těšit v pátek 13. května od 19,30 hod. na barevný a živelný koncert v novém pražském multižánrovém prostoru Chvalská stodola. Více informací zde.

06. 05. – 13. 05. | 14.00–22.00 | Detektivní týden na zámku aneb pátrej na vlastní pěst – řešíte rádi zamotané hádanky, šifry nebo rovnou celé detektivní případy? Dokážete spolupracovat v rodinném týmu a pátrat společně na vlastní pěst? Pak jsou detektivní hry pro vás jako stvořené. Od 6. do 15. května 2022 vám nabízíme poslední příležitost k detektivnímu pátrání spolu s výstavou Myši patří do nebe a také na Chvalský zámek. Bližší informace naleznete zde.

Doporučujeme

Loading...