Najdi akci

Kalendář akcí

Chvalský zámek

Chvalský zámek
otevřeno denně 9.00–18.00
číst více

VÝSTAVY PRO VŠECHNY

21. 01. – 11. 06. | 09.00–18.00 | Imaginárium Divadla bratří Formanů a jejich přátel na Chvalském zámku. Výstava Imaginárium je živou instalací, která přináší malým i velkým autentický zážitek. Návštěvníky všeho věku okouzluje hravým i tajuplným divadelním a výtvarným světem a láká na výpravu do světa tvůrčí fantazie. Imaginárium je poctou představivosti, dovednosti a tvořivosti.

AKCE PRO VŠECHNY

18. 02. | 14.00–17.00 | Masopustní průvod. Jako každý rok i letos se můžete těšit na Masopustní průvod v Horních Počernicích, který má za sebou již více než 20letou tradici. A jako každý rok nebude chybět ani letos veselá muzika a koníci jako doprovod průvodu. A pozor! Masky z průvodu si na cestu domů vyslouží i zabíjačkovou jitrnici a děti se mohou těšit na sladkou odměnu. Přidejte se tedy také a přijďte do průvodu v masce či bez ní! Vyrážíme ve 14 hodin od Divadla Horní Počernice. V cíli bude k dispozici teplé občerstvení. Více o akci zde.

26. 02. | 15.00–15.45 | Loutky bez hranic: Tři kouzelné dary. Byl jednou jeden chudý krejčík, neměl nic, jen tři syny a hladovou kozu. Synové šli do světa, koza zůstala doma. A jak to bylo dál? Nechte se překvapit! Veselá maňásková taškařice se zpěvy a poučením, že pravda a Jano musí zvítězit nad chamtivostí a zlou kozou. Na motivy lidové pohádky bratří Grimmů Stolek Prostřise, oslík Zlatodej a obušek Zpytleven. Více informací naleznete zde.


Doporučujeme

Loading...