Najdi akci

 - 

Kalendář akcí

Muzeum fantastických iluzí expozice

Muzeum fantastických iluzí expozice

Galerie Myšák

  • otevřeno celoročně, po–ne, včetně státních svátků 9.00–21.00, změna otevírací doby vyhrazena
  • rezervace předem není nutná, rezervaci doporučujeme pouze pro skupiny od 20 osob
  • standardní doba prohlídky je na cca 45 min
  • u vchodu můžete zdarma využít uzamykatelné skříňky na oblečení, pořizování fotografií a videozáznamu je povoleno, vstup se zvířaty, jídlem, pitím, dětskými kočárky, deštníky, batohy apod. není povolen
  • vstupné: dospělý: 349 Kč / dítě do 1 metru: zdarma, dítě do 15 let, student do 26 let a senior nad 65 let: 249 Kč, rodina (1 dospělý a max. 2 děti do 15 let): 799 Kč, rodina (2 dospělí a max. 2 děti do 15 let nebo 1 dospělý a max. 3 děti do 15 let): 899 Kč, rodina (2 dospělí a max. 3 děti do 15 let): 999 Kč
  • přijímáme platební karty
  • dopravní spojení: metro A, B do zastávky Můstek, tramvaje 2, 3, 5, 6, 9, 14, 24 do zastávky Václavské náměstí

Nejzábavnější muzeum v Praze!
Fascinující svět neskutečných optických klamů.
Perfektní zábava pro všechny bez rozdílu věku.
Jedinečný zážitek a super fotky.
Více jak 150 interaktivních zábavných exponátů.
Největší muzeum trikových iluzí v Praze.

Vítejte v magickém světě optických iluzí!

Staňte se součástí strhující expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Vydejte se za jedinečným zážitkem do toho nejzábavnějšího českého muzea. Před návštěvou se nezapomeňte ujistit, že je váš fotoaparát plně nabitý a má dostatek místa v paměti, abyste mohli pořídit nevídané a legrační fotky a videa.
Vyzkoušejte kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Nechte se kouzelníkem vystřelit z děla nebo levitovat ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Slavný alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus si vás ve svých pařátech odnese do hnízda. Nechte se překvapit, čím vás zaručeně pobaví Charlie Chaplin nebo Albert Einstein. Uvidíte opravdový úsměv Mony Lisy a není to ten, který znáte z obrazu! Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další... Dýchne na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí.
Muzeum fantastických iluzí, které „vykouzlil“ náš nejúspěšnější český iluzionista Pavel Kožíšek, je úžasné místo pro děti a dospělé, kde nebudete věřit vlastním očím! Svým provedením je zcela originální a odlišné od všeho, co bylo dosud nejen v České republice k vidění. Návštěvu výstavy můžete zakončit ve slavné kavárně a cukrárně Myšák z roku 1922, která je přímo vedle muzea. Že se nejedná o obyčejnou cukrárnu, vám napoví i věhlasná klientela. Na zákusek sem chodila například Ema Destinová, Oldřich Nový nebo prezident Tomáš G. Masaryk.
Muzeum fantastických iluzí Pavla Kožíška najdete na turisticky zavedené pěší trase v historickém centru Prahy ve Vodičkově ulici 31 u Václavského náměstí v 1. patře Galerie Myšák. Muzeum má výbornou dopravní dostupnost, která je zajištěna metrem A, B a tramvajemi. Zastávka tramvaje je v bezprostřední blízkosti muzea. Otevřeno je každý den 7 dní v týdnu včetně státních svátků od 9.00 do 21.00.

Přejeme skvělou zábavu!


Termíny akce:

02. 01. 2023 / 10:00 - 31. 12. 2023 / 17:00

Tagy:

v Praze
expozice
Doporučujeme

Loading...